The No. 1 Question Everyone Working in واژینیسموس چیست ؟ ( تصویری ) Should Know How to Answer

انقباض غیرارادی واژن

چرا که در صورت نزدیک شدن هر چیزی به این ناحیه، واژن به صورت نا خود آگاه و ناگهانی بسته خواهد شد. برخی دیگر از خانم ها هستند که قادر هستند واژینیسموس چیه از برخی وسیله ها نظیر کاندوم و یا تامپون بهره ببرند ولی در عین حال باز هم نمی توانند هیچ گونه رابطه ی جنسی با شریک جنسی شان برقرار کنند و در این امر موفق نمی شوند. پس از چند روز، هنگام انجام تمرینات کگل، نوک یکی از انگشتان خود را داخل واژن قرار دهید. برای راحتی بیشتر می توانید از ژل لوبریکانت استفاده کنید، یا اینکه می توانید تمرینات را در وان حمام انجام دهید که آب (یک روان کننده طبیعی) وجود دارد.

این روش به شما کمک می‌کند تا متوجه شوید چه احساس و رفتاری منجر به چنین عارضه‌ای شده است. این روش درمانی برای اضطراب، افسردگی و اختلال استرس پس از سانحه انجام می‌گیرد. زمانی که با توجه به این علائم به پزشک مراجعه می‌کنید، علائم و سابقه پزشکی شما توسط متخصص مورد بررسی قرار می‌گیرد و برای تشخیص این عارضه معاینات لگنی را انجام می‌دهد. اسپاسم‌های عضلانی ناخواسته زمانی ایجاد می‌شود که یک عامل خارجی مانند آلت تناسلی، انگشت، تامپون و… وارد واژن شود.

در این اختلال، قسمت کوچکی از پوشش داخلی رحم به بیرون رشد می کند و هنگام برقراری رابطه جنسی، درد شدیدی در ناحیه لگن ایجاد می کند. با کمک عمل جراحی می توان این بافت اضافی را برداشت و مشکل فرد را حل کرد. تجربیات زندگی برای افراد گوناگون، متفاوت بوده است و بدن برخی زنان با واژینیسموس به انجام فعالیت جنسی واکنش نشان می دهد.

مانند همه ترس ها، علت اصلی قرار گرفتن در معرض ضربه شدید، به ویژه دخول دردناک یا استرس هنگام رابطه جنسی از علل جنوفوبیا است. یکی دیگر از علل احتمالی ژنوفوبیا، تربیت فرهنگی است که گاه احساس شرم و گناه شدید در مورد رابطه جنسی را افزایش می دهد. شاید برایتان جالب و حتی عجیب باشد که بسیاری از بانوان مراجعه کننده به مراکز مشاوره خانوادگی ادعا می کنند با گذشت حتی یک سال از ازدواج، هنوز از رابطه زناشویی می ترسند.

این کار

Weergaven: 8

Opmerking

Je moet lid zijn van Beter HBO om reacties te kunnen toevoegen!

Wordt lid van Beter HBO

© 2022   Gemaakt door Beter HBO.   Verzorgd door

Banners  |  Een probleem rapporteren?  |  Algemene voorwaarden