7 Things About معنی واژینیسموس Your Boss Wants to Know

بایگانی‌ها واژینیسموس

از آنجایی که علت دقیق این عارضه مشخص نیست، متاسفانه راهکار مشخصی برای جلوگیری از آن وجود ندارد. این شرایط می‌تواند بر زندگی واژینیسموس و بارداری جنسی و رابطه شما با شریکی جنسی‌تان تاثیرگذار باشد. چنین مسئله‌ای در نهایت در سلامت روان شما تاثیر می‌گذارد و منجر به افزایش اضطراب شما خواهد شد.

در این مطلب قصد داریم تا در مورد این که واژینیسموس چیست صحبت کرده و روش های درمان آن را نیز بیان کنیم. همچنین به دلیل واژینیسموس لذت جنسی زوجین نیز به نحو چشمگیری کاهش می یابد. هنگامی که سطح اضطراب شما بالا می رود و میل جنسی شما پایین می آید، چنین احساس می شود که ارتباط فیزیکی با شریک زندگی تان بیشتر از یک عمل عاشقانه یک اجبار محسوب می شود.

یک حرکت پا است که به عنوان پایه و اساس بسیاری از حرکات در تمرین پیلاتس Pilates عمل می کند. با اضافه کردن شکاف ، عضلات باسن و لگن را نیز فعال می کنید. برای یک چالش اضافه ، این تمرین را روی توپ پایداری انجام دهید. در موقعیت شروع ، پاهای خود را با پشت خود صاف روی زمین قرار دهید و مراحل بالا را تکرار کنید. روی زمین دراز بکشید.ستون فقرات شما باید در مقابل زمین باشد و زانوها با زاویه 90 درجه خم شوند ، پاها را صاف و بازوها را مستقیماً در کنار خود با کف دست به سمت پایین خم کنید. ممکن است آنها را در هنگام سفت کردن و حرکت دادن حس کنید.

پس از ۴ ماه درمان بوسیله داروی طب هومیوپاتی ( گل کبریتی ) LYCOPODIUM ، کیست تخمدان OVARIAN CYST برطرف گردید و مشکلات گوارشی و نفخ FLATUS نیز کاهش قابل ملاحظه ای پیدا کرد . در این نوشته یکی از موارد موفق درمان کیست تخمدان بوسیله طب هومیوپاتی معرفی میگردد. حال اگر این مفاهیم در محیط پیرامون خردسال به شکل درستی سر و سامان یافته باشد ، در بزرگسالی میتواند به خوبی جلوه های ” خطر ” و در برابر آن ، ” حریم سازنده ” را بشناسد و آن را درک کند . در اینجا لازم است تا موضوع احساس عدم امنیت و تاثیر گذاری آن روی رابطه جنسی را مورد بررسی و موشکافی بیشتری قرار دهیم .

وقتی به عضلات واژن تابیده می شوند، مولکولها و بافتهای عضلات واژن را تغییر

Weergaven: 11

Opmerking

Je moet lid zijn van Beter HBO om reacties te kunnen toevoegen!

Wordt lid van Beter HBO

© 2022   Gemaakt door Beter HBO.   Verzorgd door

Banners  |  Een probleem rapporteren?  |  Algemene voorwaarden