Nešiojamieji žaidimų kompiuteriai darbui turi daug tų pačių nesiojami kompiuteriai funkcijų kaip ir žaidimų kompiuteriai, skirti žaidimų entuziastams. Akivaizdu, kad pagrindinis skirtumas tarp žaidimų kompiuterių ir nešiojamųjų kompiuterių yra jų dydis. Žaidimų kompiuteriai bus didesni, sunkesni ir jiems reikės daugiau vietos nei žaidimų nešiojamiesiems kompiuteriams. Nešiojamieji kompiuteriai sukurti taip, kad būtų nešiojami ir universalūs judantiems žaidėjams.
Be nešiojamojo kompiuterio dizaino, vienas iš pagrindinių jo komponentų yra jo apdorojimo komponentas. Kompiuterio apdorojimo galia paprastai grindžiama sistemoje įdiegtos RAM kiekiu. Nešiojamieji kompiuteriai, skirti žaidimų kompiuteriams, taip pat gali pasinaudoti papildomos RAM pranašumais, prijungdami jį prie standžiojo disko per išorinį kištuką arba naudodami nešiojamojo kompiuterio USB prievado lizdą RAM išplėtimui. Šiais laikais daugelyje nešiojamųjų kompiuterių yra įmontuota RAM, todėl savininkams nereikia jaudintis dėl jos pirkimo ar įdiegimo.
Kiti svarbūs kompiuterių komponentai žaidimų darbalaukyje yra vaizdo plokštė ir pagrindinė plokštė. Vaizdo plokštė reiškia integruoto grandyno dizaino plokštę, kuri leidžia keisti vaizdo išvestį žaidimų sesijos metu. Dauguma vaizdo plokščių šiandien siūlo du išėjimus; vienas skirtas standartiniam VGA ryšiui, o kitas - skaitmeniniam išėjimui, todėl skaitmeniniai ženklai yra išsamesni. Žaidimų monitorių pagrindinės plokštės prijungiamos prie vaizdo plokštės, kad monitorius gautų vaizdo išvestį.
Vaizdo plokštė perkelia vaizdus ir garsus iš vaizdo plokštės į nešiojamojo kompiuterio ekraną. Kuo geresnė vaizdo plokštė, tuo greitesnis atsako laikas ekrane. Didesnio našumo vaizdo plokštes dažniausiai pateikia gamintojai. Priklausomai nuo modelio, nešiojamojo kompiuterio ekranas gali būti dviejų režimų kortelė, kuri naudoja specialią mikroschemą vaizdo išvestims ir garso įvestims ir kurią galima patobulinti naudojant atnaujintus vidinius komponentus, tokius kaip RAM ir ekrano dydis.
Norėdami dar labiau pagerinti žaidimų patirtį, gamintojai į nešiojamąjį kompiuterį dažnai įtraukia išorinius įrenginius, tokius kaip garso plokštė ir interneto kameros. Interneto kameros kortelėse yra įmontuota vaizdo kamera ir mikrofonas, kurį galima prijungti prie kompiuterio per USB prievadus, kad būtų galima užfiksuoti žaidimus ir filmų scenas. Išorinius diskus taip pat galima prijungti prie nešiojamųjų kompiuterių naudojant „Firewire“ prievadą, kad būtų galima greitai perduoti duomenis. Šie išoriniai komponentai turi didelę reikšmę greitų žaidimų sesijose.
Kitas svarbus žaidimų nešiojamojo kompiuterio komponentas yra jo ekrano dydis ir skiriamoji geba. Didelis ekrano dydis suteikia žaidėjui pranašumą žaisti žaidimą ilgiau, nes veiksmas nukelia į naujas vietas su įdomia grafika. Kuo didesnis ekrano dydis, tuo ryškesni grafiniai vaizdai. Kuo didesnė skiriamoji geba, tuo aiškesni vaizdai. Aukštesnės kokybės ekranai užtikrina geresnę vaizdo skiriamąją gebą ir sumažina akinimo efektą, todėl žaidimo patirtis yra minimali.
Žaidimų nešiojamajame kompiuteryje procesorius ir grafika yra pagrindiniai procesoriai. Šių komponentų greitis lemia žaidimų patirtį. Procesoriaus greitis priklauso nuo nešiojamojo kompiuterio operacinės sistemos. Kuo greitesnis procesorius, tuo greitesnė vaizdo plokštė, vaizdo plokštė, garso plokštė ir kietasis diskas. Todėl geras visų šių komponentų derinys užtikrina puikų žaidimų stalą. Kai kurie geriausi žaidimų staliniai kompiuteriai turi integruotą grafiką su specialia vaizdo atmintimi ir greitesniais procesoriais.
Daugelis šių žaidimų nešiojamųjų kompiuterių yra aprūpinti pažangia apdorojimo galia ir papildomomis funkcijomis. Tačiau jų kaina yra šiek tiek didesnė. Dauguma šių žaidimų nešiojamųjų kompiuterių yra maitinami standartiniais procesoriais ir gali gerai veikti net esant lėtam procesoriui. Standartiniai nešiojamieji kompiuteriai turi mažesnę apdorojimo galią ir nėra sukurti atsižvelgiant į žaidimus. Tačiau žaidimų nešiojamieji kompiuteriai darbui yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško gerai veikiančio nešiojamojo žaidimų kompiuterio.
Welkom bij
Beter HBO
© 2024 Gemaakt door Beter HBO. Verzorgd door
Je moet lid zijn van Beter HBO om reacties te kunnen toevoegen!
Wordt lid van Beter HBO