20 Best Tweets of All Time About ایا بعد از ترك خود ارضايي باید غسل کرد

ترک خود ارضایی

تمام راهکارهای ارائه شده عملی و علمی هستند، در صورتی که آنها را با دقت و عزمی راسخ دنبال کنید بدون شک در ترک خودارضایی موفق می شوید. برای اطلاع دقیق از نحوه ترک خودارضایی وارد سایت شوید و اطلاعات دقیق و کافی را به دست آورید. جهت اطلاع از علت خون ریزی بعد از رابطه جنسی بر روی لینک کلیک کنید.

اگر به علت تنهایی دست به خود ارضایی می زنید، سعی کنید روابط خود را گسترش داده و در گروه‌ها و فعالیت‌های اجتماعی شرکت کنید. کارهای گروهی را انتخاب کنید که نیاز به ارتباط با افراد دیگر دارد. در بعضی مواقع علت خود ارضایی در مردان ناشی از اختلال نعوظ در رابطه جنسی طبیعی است که در این صورت می توان با ترک خود ارضايي عوارض دارو این اختلال را درمان نمود.

برای اطلاع از احتمال بارداری بدون دخول بر روی لینک کلیک کنید. تمام زمان هایی که به دفعات مختلف، در اقدامات خودارضایی خود احساس تأسف کرده‌اید، می توانستید چشم پوشی کنید در این صورت در برابر غرق شدن از ناامیدی جلوگیری نموده اید. خودارضایی موجب نابینایی، یا حتی لکه‌های چشمی نمی‌شود. با خستگی کامل به رختخواب رفتن ؛ سعی کنید وقتی خسته هستید و خوابتون میاد به رخته خواب برید ؛ چون تنها ماندن در رختخواب و دیر خوابیدن باعث میشه رویا پردازی کنید و امکان انجام استمناء بالا میره.

نپوشیدن لباس های تنگ و جذب ، لباس های تنگ میتونه باعث تحریک اندام جنسی شه همچنین سعی کنید لباس زیر اصلا نپوشید چون تاثیر خیلی بدی داره. برای کنترل امیال جنسی باور داشته باشید که پیشرفت خواهید کرد. اگر برای چند هفته متوالی توانستید خود ارضایی خود را ترک کنید ، برای رفتارهای خوب تان پاداش هایی مانند یک گیم جدید یا یک بستنی درنظر بگیرید. مواظب باشید با چیزی که درحال مبارزه با آن هستید به خودتان پاداش ندهید، مثلا بعد از دو هفته برای پاداش خود ارضایی را برای خودتان در نظر نگیرید.

برای اینکه بتوانید در طول روز انرژی بیشتری داشته باشید و انرژی خود را صرف کارهای خلاقانه کنید لازم است از میوه جات و سبزیجات زیادی در رژیم غذاییتان

Weergaven: 8

Opmerking

Je moet lid zijn van Beter HBO om reacties te kunnen toevoegen!

Wordt lid van Beter HBO

© 2022   Gemaakt door Beter HBO.   Verzorgd door

Banners  |  Een probleem rapporteren?  |  Algemene voorwaarden