12 Companies Leading the Way in فلوکستین چند میلی گرم است

اطلاعات دارویی فلوکستین Fluoxetine

قبل از رانندگی، کاربا ماشین آلات سنگین یا موارد دیگرکه نیاز به دقت دارند با پزشک خود مشورت کنید. اگربه مشکلاتی مانند سردرگمی، اشکال درتمرکز، سردرد، مشکلات حافظه، ضعف و بی ثباتی دچارشدید به پزشک معالج خود اطلاع دهید. اگرهردو دارو را بطورهمزمان مصرف کنید و یا تا مهلت مشخص شده منتظرنشوید، ممکن است دچارگیجی، بیقراری، تب ناگهانی بالا، فشارخون بسیاربالا ویا تشنج فلوکستین تیک عصبی شدید بشوید. دارو را دردمای معمولی اتاق نگهداری کنید و ازگرما، رطوبت، نورمستقیم و یخ زدگی محافظت کنید. دربعضی ازبیماریها پس ازگذشت یکماه یا بیشترازمصرف دارو، بیماراحساس بهبودی می کند. بعضی ازداروها را نباید باغذا و یا درنزدیکی وقت غذا و یا با غذاهای خاصی مصرف کرد چون ممکن است تداخل داروی پیش بیاید.

ب) درمان نگهدارنده در افسردگی (تازه تشخیص داده نشده) در بیماران با وضعیت تثبیت شده. الف) افسردگی، بیماری دوقطبی، اعتیاد به الکل، cataplexy، میوکلونوس. سروتونین یکی از این ترکیبات می باشد که پس از تحریک نورون ها توسط پمپ هایی به داخل سلول های عصبی بازگردانده می شود. 9- هرگز این دارو را به دیگران پیشنهاد ندهید، حتی اگر شدیدا اثرات مثبت آن را تجربه کرده‌اید. 4- قبل از استفاده سابقه شخصی یا خانوادگی افسردگی، دو قطبی، جنون ادواری یا اقدام به خودکشی را به پزشک اطلاع دهید.

درطول درمان ممکن است بدن با دارو تنظیم شده و عوارض جانبی ازبین برود. اگرچه تمامی این عوارض دریک فرد مشاهده نمی شود اما درصورت بروزهریک از عوارض جانبی ممکن است به مراقبت های پزشکی نیازداشته باشید. اگرمبتلا به دیابت هستید و متوجه تغییری درنتیجه آزمایش قند خون یا ادرارشدید با پزشک خود بررسی کنید. معمولا اولین دارویی که برای کنترل قند خون در بیماران دیابتی تجویز می شود داروی متوفورمین می باشد.

مدت درمان بستگی به شدت بیماری و تاثیر درمان و ممکن است از سه هفته تا چند سال متغیر است. زنان باردار ممکن است به علت خطر وابستگی و آسیب به نوزاد قادر به استفاده از فلوکستین نباشند

Weergaven: 8

Opmerking

Je moet lid zijn van Beter HBO om reacties te kunnen toevoegen!

Wordt lid van Beter HBO

© 2022   Gemaakt door Beter HBO.   Verzorgd door

Banners  |  Een probleem rapporteren?  |  Algemene voorwaarden