سری Galaxy S22: لنزهای محافظ صفحه نمایش شفاف و نقشه های طراحی

جدیدترین اطلاعات فاش شده برای سری گلکسی S22، S22 Ultra را در طراحی نوت مربعی نشان می‌دهد، در حالی که مدل‌های S22 و S22+ گفته می‌شود که گرد اما کمی پهن‌تر هستند.

در مورد طراحی دوربین اختلاف نظر وجود دارد، ما تمام حدس و گمان ها را برای شما خلاصه کرده ایم.

انتظار می رود که پرچمداران بعدی سامسونگ گلکسی تا بهار 2022 معرفی شوند، اما شایعات، درزها و گمانه زنی ها برای ماه ها منتشر شده است.

 سری Galaxy S22 از سه مدل تشکیل شده است، علاوه بر S22 معمولی احتمالاً S22+ و S22 Ultra نیز وجود خواهد داشت.

 

گزارش ها حاکی از آن است که کل سری S22 کوچکتر از مدل های قبلی خود است. این واکنش سامسونگ به روندی است که برای مثال در اپل برای چندین نسل با گوشی های هوشمند کوچک شده مشاهده شده است.

 افشای اطلاعات بیشتر در سایت میمالز که بر اساس آن سری S22 باید ظرفیت باتری کمتری داشته باشد، این گزارش ها را تایید کرد.

باتری‌های کوچک‌تر ابعاد جمع‌وجورتری را می‌دهند، اما می‌توانند با اجزای صرفه‌جویی در مصرف انرژی مانند پنل OLED جدید یا تراشه Exynos 2200 جبران شوند.

 

 

S22 Ultra تبدیل به نکته جدید می شود: تضاد واضح با S22 و S22+

 

با این حال، اکنون آخرین اطلاعات نشان می دهد که پرچمدار S22 Ultra این بار تفاوت های قابل توجهی با مدل های S22 و S22+ دارد.

 از مدت ها پیش مشخص بود که بزرگترین و قدرتمندترین مدل سری S22 به اسلات مخصوص خود برای نگهداری قلم S Pen مجهز می شود. ظاهرا گلکسی اس 22 اولترا و جانشینان آن در آینده جایگزین سری نوت متوقف شده خواهند شد.

 

افشاگر معروف Ice Universe (UniverseIce@ در توییتر) همه چیز را شروع می‌کند: ظاهراً عکس‌هایی از عینک‌های محافظ نمایشگر مدل‌های Galaxy S22 و S22+ به او داده شده است که چشم‌اندازی از طراحی آنها ارائه می‌دهد.

در مقایسه با مدل‌های قبلی S21 و S21+، تفاوت قابل توجهی وجود ندارد، نسل جدید حداکثر کمی گسترده‌تر به نظر می‌رسد. این تصور مبتنی بر این واقعیت است که سری S22 چند میلی متر طول از دست می دهد اما عرض آن فقط کمتر از یک میلی متر است.

 

یک طراحی شگفت‌آور جدید و در عین حال شناخته شده

توسط افشاگر Tron با نقشه‌های CAD Galaxy S22 Ultra نشان داده شده است. در حالی که مدل‌های S22 و S22+ همچنان گوشه‌های گرد دارند، به نظر می‌رسد صفحه نمایش S22 Ultra در حال مربع شدن است

 

 بیشتر شبیه به دستگاه‌های گلکسی نوت می‌شود.

از سوی دیگر، نشت تجهیزات دوربین برنامه ریزی شده متناقض است. در حالی که هنوز مشخصات دقیق هر لنز مشخص نیست، بحث داغی در فضای آنلاین در مورد جهت ماژول دوربین و شکل دوربین جلو شروع شده است.

مشکل طراحی دوربین: P شکل یا در معرض؟ مهدی نجاری در سایت می مالز

 

 

 

در مدل‌های CAD ذکر شده از Tron، هنوز برجستگی‌های دوربین کناری دیده می‌شود که شبیه به سری Galaxy S21 است.

 از سوی دیگر، سایت هلندی LetsGoDigital، رندرهایی را به اشتراک گذاشته است که گلکسی اس 22 اولترا را بدون ماژول دوربین ترکیبی، اما با پنج لنز مجزا نشان می دهد.

 بریدگی قطره‌ای، یعنی یک دوربین جلوی قطره‌ای در لبه بالایی نمایشگر، نیز مورد بحث قرار گرفته است و برای طرفداران سامسونگ که می‌خواهند جایگزینی برای "پانچچاله" مستقل باشند، بسیار محبوب است.

 

 

Weergaven: 4

Opmerking

Je moet lid zijn van Beter HBO om reacties te kunnen toevoegen!

Wordt lid van Beter HBO

© 2023   Gemaakt door Beter HBO.   Verzorgd door

Banners  |  Een probleem rapporteren?  |  Algemene voorwaarden