14 Cartoons About فلوکستین تاخیری That'll Brighten Your Day

فلوکستین برای بزرگسالان دارای اضافه وزن یا چاقی

فلوکستین می تواند سطح فنی توئین را افزایش داده و باعث سمیت آن شود. در مصرف همزمان با سوماتریپتان ممکن است ضعف، افزایش رفلکس ها و عدم هماهنگی پیش آید. فلوکستین می تواند تیوریدازین را افزایش داده و باعث ایجاد آریتمی های خطرناک بطنی و مرگ ناگهانی شود. در صورت مصرف فلوکستین تیوریدازین نباید زودتر از 5 هفته آغاز گردد. از مصرف همزمان این دارو با سایر داروهای دارای پیوند پروتئینی بالا (مانند وارفارین) اجتناب شود.

به نظر بسیاری از پزشکان و متخصصان فلوکستین در حاملگی این حوزه - رژیم غذایی، مکمل های غذایی بویژه منیزیم، مکمل‌های گیاهی و اصلاح شیوه زندگی باید ابتدا مورد مورد توجه قرار گیرد و شواهد علمی تأیید می‌کند که برای بسیاری از افراد مؤثر است. در افراد زیر سن قانونی ، حداکثر دوز مصرفی به 40 میلی گرم در روز کاهش می یابد (2 قرص). داروی فلوکستینبا مهار اختصاصی برداشت مجدد سروتونین توسط غشای سلول عصبی پیش سیناپسی که منجر به افزایش غلظت سیناپسی آن در سیستم عصبی مرکزی می گردد ، اثر خود را اعمال می کند.

سرگیجه، خواب‌آلودگی، خستگی، بی‌خوابی و تهوع پس از فلوکستین در مقایسه با دارونما تقریبا دو برابر بود. در مجموع 15 نفر از 197 شرکت‌کننده (7.6%) دریافت‌کننده فلوکستین در مقایسه با 12 نفر از 196 شرکت‌کننده (6.1%) دریافت‌کننده دارونما دچار یک افسردگی شدند. این مطالعات به گزارش مرگ به هر علت، کیفیت زندگی مرتبط با سلامت و عوارض اجتماعی‌اقتصادی نپرداختند. ما 19 کارآزمایی تصادفی‌سازی و کنترل‌شده (مطالعات بالینی که در آن افراد به‌صورت تصادفی در یکی از دو یا چند گروه درمان قرار داده می‌شوند) را یافتیم که عمدتا زنان دریافت‌کننده دوزهای مختلف فلوکستین را مورد ارزیابی قرار دادند. در مجموع، 1280 شرکت‌کننده دارای اضافه وزن یا چاقی فلوکستین دریافت کردند و 936 شرکت‌کننده عمدتا با دارونما یا یک داروی ضدچاقی دیگر درمان شدند.

رژیم غذایی روزانه سرشار از فیبر داشته باشید و دز طول روز 6 تا 8 لیوان آب بنوشید. در صورت فراموش کردن مصرف یک نوبت،

Weergaven: 8

Opmerking

Je moet lid zijn van Beter HBO om reacties te kunnen toevoegen!

Wordt lid van Beter HBO

© 2022   Gemaakt door Beter HBO.   Verzorgd door

Banners  |  Een probleem rapporteren?  |  Algemene voorwaarden