10 Things Everyone Hates About کلردیازپوکساید و سیتالوپرام

قرص کلردیازپوکساید یا لیبریوم؛ عوارض،‌ موارد و نحوه مصرف آن

اگر درباره این مقاله اطلاعات مفید یا تجربه ای دارید در بخش نظرات به اشتراک بگذارید. بنده که دچار درد معده و نفخ به خاطر استرس داشتم این قرص خیلی بهم کمک میکنه عالیه. پوزش، وب‌نوشت شما نمی‌تواند نوشته‌ها را با رایانامه به اشتراک بگذارد.

این عوارض ممکن است طی چند روز تا چند هفته از بین بروند اما اگر این عوارض شدیدتر شد یا پس از این زمان از بین نرفت با پزشک خود مشورت نمایید. استفاده از کلردیازپوکساید برای مدت زمان کوتاه ، بین 2 تا 4 هفته نشان داده شده است. همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، دارای خواص ضد اضطراب و آرام بخشی است. به همین دلیل است استفاده از آن در درجه اول برای درمان اضطراب است، به خصوص اگر آنقدر جدی باشد که داشتن زندگی عادی با سطح پریشانی زیاد را دشوار کند. در صورت داشتن قرص کلردیازپوکساید برای چیست هر نوع آلرژی، نظر پزشک را در این باره جویا شوید. اگر به قرص کلردیازپوکساید حساسیت دارید، از مصرف آن اجتناب کنید.

اگر شما ۶۵ ساله یا بیشتر هستید، این دارو را با احتیاط بیشتری مصرف کنید. مصرف این دارو می‌تواند عوارض جانبی بیشتری بر روی شما داشته باشید. درمورد داروی آلپرازولام که بسیار پر مصرف است باید بدانیم که مصرف همزمان آن با داروهای کتوکونازول و ایتراکونازول بسیار خطرناک است و منع مصرف دارد. همچنین استفاده از بنزود یازپین‌ها با الکل، مواد مخدر و بقیه داروهایی که اثرات مشابه بنزودیازپین‌ها را دارند می‌تواند اثرات این داروها را به میزان زیادی تقویت کرده و با افزایش اثرات جانبی آنها منجر به مرگ شود. به‌ندرت اتفاق می‌افتد که به‌دلیل بروز عوارض جانبی نامطلوب ناچار شویم درمان را متوقف کنیم. در بعضی از بیماران، به‌ویژه بیماران سالمند و افراد کم‌توان، خواب‌آلودگی، آتاکسی (ataxia، ناهماهنگی یا بی‌نظمی حرکات عضلات، در شرایطی که ضعف ماهیچه‌ای وجود ندارد) و سردرگمی گزارش شده است.

در ابتدا برای کودکان 5 میلی گرم، 2 تا 4 بار در روز در نظر گرفته می شود اما در بعضی از کودکان بیمار ممکن است

Weergaven: 6

Opmerking

Je moet lid zijn van Beter HBO om reacties te kunnen toevoegen!

Wordt lid van Beter HBO

© 2022   Gemaakt door Beter HBO.   Verzorgd door

Banners  |  Een probleem rapporteren?  |  Algemene voorwaarden