مهاجرتبهروسیه : یکی از کشورهای توریستی زیبا در اروپا و آسیاست که سالانه افراد زیادی به این کشور سفر می کنند. شرایط زندگی در روسیه خوب است و اکثر مردم در رفاه زندگی می کنند به همین دلیل هر ساله افراد زیادی به این کشور مهاجرت می کنند و برای اخذ اقامت روسیه تلاش می کنند. اخذ اقامت روسیه شرایط خاصی دارد و بهتر است برای مراحل اولیه به آژانس مهاجرتی مراجعه کنید.

روسیه یکی از پیشرفته ترین کشورهای آسیایی و اروپایی است و امکانات رفاهی زیادی را در اختیار شهروندان خود قرار می دهد و همین امر باعث شده افراد زیادی این کشور را برای زندگی و اقامت در آنجا انتخاب کنند. برای دریافت امکاناتی که شهروندان روسیه دارند، اخذ اقامت روسیه مهمترین و اولین قدم است. برای اخذ اقامت روسیه، متقاضیان ابتدا باید نوع اقامت خود را مشخص کنند و سپس باید به مدت یک سال به طور موقت در آن کشور زندگی کنند. پس از گذراندن این مراحل می توانند برای اقامت دائم روسیه اقدام کنند. پس از اخذ اقامت روسیه، هر فردی می تواند از مزایا و آسایش روسیه بهره مند شود. در این مقاله مزیت های اقامت در روسیه و تمامی شرایط آن را برای شما شرح می دهیم.

 

اقامت دائم روسیه

افرادی که اقامت موقت روسیه را دارند می توانند پس از یک سال برای اقامت دائم روسیه اقدام کنند. برای اخذ اقامت دائم روسیه، متقاضیان باید شرایط دولت روسیه را داشته باشند. مدت اقامت دائم روسیه 5 سال است و افراد پس از آن می توانند چندین بار این مدت را تمدید کنند. افرادی که می خواهند در روسیه بمانند، اگر به مدت 6 ماه در روسیه به طور موقت از روسیه خارج شوند، درخواست اقامت دائم آنها باطل خواهد شد.

 

مزایای اقامت در روسیه

با اخذ اقامت روسیه، مهاجران از مزایای بسیاری برخوردار می شوند و همین امر باعث شده تا هر روز بر تعداد مهاجران در این کشور افزوده شود. روسیه تمامی حقوق کامل و حقوق شهروندی را به مهاجران اعطا می کند و شرایط یک زندگی خوب و ایده آل، حق کار و دریافت حقوق را یک حق عادی برای همه مهاجران می داند و همه افراد می توانند از این حقوق و حقوق برخوردار شوند. با داشتن اقامت روسیه، همه مهاجران می توانند کسب و کار و کار خود را راه اندازی کنند. مهاجران می توانند از تمامی خدمات اجتماعی روسیه استفاده کنند و پس از اخذ اقامت دائم می توانند کشور را ترک کرده و هر زمان که بخواهند به کشور بازگردند.

 

 

 

مهاجرت به روسیه از طریق ثبت شرکت

مهاجران می توانند با ثبت شرکت در روسیه برای اقامت روسیه اقدام کنند. به طور کلی می توان گفت که اقامت در روسیه از طریق ثبت شرکت یکی از بهترین راه های اقامت در این کشور است. برای ثبت شرکت در روسیه متقاضی باید سرمایه کافی داشته باشد و همچنین باید شرکت را به نام خود ثبت کند. اولین قدم برای ثبت شرکت، اخذ مجوز از دولت روسیه است و ثبت شرکت بدون مجوز امکان پذیر نیست. یکی از مهمترین مزیت های ثبت شرکت در روسیه برای اخذ اقامت روسیه این است که صاحب شرکت مجبور نیست شریک روسی داشته باشد یا افراد روسی را استخدام کند و خود شخص می تواند مالک اصلی شرکت باشد.

به طور کلی ثبت شرکت در روسیه نسبت به بسیاری از کشورها کار سختی نیست و به این ترتیب تعداد زیادی از افرادی که قصد اخذ اقامت در کشورهای خارجی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت را دارند روسیه را به عنوان اقامت انتخاب می کنند. آنها آن را انجام می دهند. روسیه به لطف قدرت سیاسی و نظامی خود به عنوان یکی از بهترین و با ثبات ترین کشورها برای ثبت شرکت و سرمایه گذاری شناخته می شود. مهاجرت به روسیه

شرایط و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در روسیه

  • ارائه پاسپورت و سایر مدارک ثبتی برای سهامداران قانونی الزامی است.
  • پس از ثبت شرکت، مدیر عامل برای واریز سرمایه اولیه باید در یکی از بانک های روسیه حساب بانکی افتتاح کند.
  • سهامداران باید در تاریخ معینی در روسیه باشند تا تجارت قانونی انجام دهند.

 

مهاجرت به روسیه از طریق کار

روسیه شرایط اقتصادی خوبی دارد و افرادی که در این کشور کار می کنند حقوق و مزایای خوبی دریافت می کنند. اقامت روسیه از طریق کار یکی از متداول ترین روش های اخذ اقامت روسیه است و افراد زیادی برای اخذ اقامت دائم روسیه از این طریق مهاجرت می کنند. افراد دارای مهارت و تجربه کاری شانس بیشتری برای اخذ اقامت روسیه از طریق کار دارند. برای اخذ اقامت روسیه از طریق کار، متقاضی باید به زبان روسی مسلط باشد. افرادی که از طریق کار برای اقامت روسیه اقدام می کنند باید قبل از هر کاری زبان روسی را به خوبی یاد بگیرند. بدین ترتیب متقاضی می تواند پس از اخذ ویزای کار وارد روسیه شود. افرادی که ویزای کار روسیه را دریافت می کنند می توانند به راحتی بین کشور خود و روسیه رفت و آمد کنند.

برای اخذ اقامت روسیه از طریق ویزای کار داشتن دعوتنامه از کارفرمای روسی نکته مثبتی است. می توان گفت بسیاری از افراد از طریق ویزای کار اقامت روسیه را دریافت می کنند.

 

 

 

مهاجرت از طریق کارآفرینی و سرمایه گذاری

برای دریافت مسکن روسیه از طریق سرمایه گذاری، متقاضی باید یک برنامه کاری جدید و خوب ارائه دهد. یکی از موارد مهم این است که برنامه تولید مربوط به واردات و صادرات نیست. پس از ارائه طرح خود به دولت روسیه و دریافت مجوز، متقاضی می تواند شرکت را ثبت کند.

نامزد باید حدود 10 تا 100 درصد سهام این شرکت را داشته باشد. برای دریافت اقامت روسیه از این طریق باید دو میلیون روبل مالیات به مدت یک سال به دولت پرداخت کنید. با این روش ابتدا به فرد اقامت دائم و سپس تابعیت روسیه داده می شود.

یکی از مزیت های اقامت با سرمایه گذاری

روسیه یکی از بزرگترین کشورهای جهان است و یکی از کشورهای اقتصادی است و در نتیجه بازار کار خوبی دارد. روسیه یکی از ابرقدرت های نظامی جهان است و می تواند سیاست های کلی اقتصاد جهانی را تنظیم و تنظیم کند. این کشور یکی از امن ترین کشورهای جهان است و میزان جرم و جنایت در این کشور محدود است. قوانین مهاجرتی روسیه نسبت به سایر کشورها بسیار آسان است و به همین دلیل افراد زیادی از طریق ویزاهای مختلف برای اقامت روسیه اقدام می کنند.

 

مهاجرت از طریق ازدواج

ازدواج با روس یکی دیگر از شرایط اخذ اقامت روسیه است. افرادی که قصد دریافت تابعیت روسیه از طریق ازدواج را دارند باید با فردی که شهروند روسیه است ازدواج کنند. پس از ارائه مدارک لازم، متقاضی اجازه اقامت موقت را دریافت می کند که مدت آن سه سال است. پس از مدتی فرد می تواند برای اقامت دائم اقدام کند و این روند حدود سه تا شش ماه طول می کشد. پس از یک سال اقامت دائم، فرد می تواند برای تابعیت روسیه اقدام کند و در صورت داشتن تمامی شرایط لازم می تواند اقامت روسیه و سپس تابعیت و پاسپورت آن کشور را دریافت کند. این پروسه حداقل به چهار سال زمان نیاز دارد و برای دریافت مجوز اقامت باید هر سال شش ماه در روسیه بماند. اگر متقاضی یا همسرش خانه ای در روسیه داشته باشد، این یک امتیاز مثبت برای اقامت آنها محسوب می شود.

 

مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی

یکی دیگر از راه های مهاجرت به روسیه و اخذ اقامت این کشور اخذ اقامت تحصیلی روسیه می باشد. برای این منظور فردی که قصد مهاجرت به روسیه را دارد باید درخواست خود را به یکی از دانشگاه های روسیه که قصد ادامه تحصیل دارد ارسال کند. در صورتی که دانشگاه با درخواست پذیرش وی موافقت کند و وی را بپذیرد برای متقاضی دعوت نامه ارسال می کند و از این طریق ویزای تحصیلی می گیرد و ویزای تحصیلی روسیه باید هر از چند گاهی تمدید شود تا معتبر باشد. روسیه به دلیل داشتن دانشگاه های معتبر و ارائه مدارک بین المللی به دانشجویان خود مهاجران زیادی دارد و هر ساله افراد زیادی از طریق ویزای تحصیلی برای اقامت روسیه اقدام می کنند. اکثر دانشگاه های روسیه به زبان انگلیسی تدریس می کنند و تسلط بر زبان انگلیسی برای ادامه تحصیل در این دانشگاه ها کافی است. اما برای برخی از رشته های تخصصی دانشگاه های روسیه مانند پزشکی و داروسازی دانش زبان روسی الزامی است و دانشجو برای ثبت نام و ادامه تحصیل در این دانشگاه باید به زبان روسی تسلط کامل داشته باشد.

روسیه تحصیل کرده ترین جمعیت را در آسیا دارد و بیش از نیمی از جمعیت روسیه تحصیلات دانشگاهی دارند. بسیاری از افراد برای اخذ اقامت روسیه درخواست ویزای تحصیلی می دهند و تصمیم به ادامه تحصیل در روسیه می گیرند. روسیه یکی از کشورهایی است که گزینه های زیادی برای ادامه تحصیل دارد و به همین دلیل کشور مناسبی برای ادامه تحصیل است و مهاجران برای اقامت در روسیه ادامه تحصیل را انتخاب می کنند.

هزینه تحصیل در روسیه در مقایسه با سایر کشورها بسیار کمتر است و افرادی که بورسیه می شوند می توانند به صورت رایگان در این کشور تحصیل کنند. دانشگاه های روسیه از سطح علمی و آموزشی بالایی برخوردار هستند و با دانشگاه های انگلیسی و کانادایی رقابت می کنند. از آنجایی که روسیه سیستم آموزشی سطح بالایی دارد، افراد زیادی برای ادامه تحصیل در بهترین دانشگاه های روسیه از طریق ویزای دانشجویی برای اقامت روسیه اقدام می کنند.

شرایط پذیرش در دانشگاه های روسیه

اولین قدم برای ثبت نام در دانشگاه های روسیه و اخذ مجوز اقامت، ترجمه مدارک تحصیلی به زبان روسی است. پس از ارسال مدارک شما به دانشگاه، در صورت قبولی، مدیر پذیرش دانشگاه برای شما دعوت نامه می نویسد. این دعوتنامه حاوی اطلاعاتی در مورد شهر و کشور محل سکونت شما و سایر اطلاعات شخصی است. مدارکی که به دانشگاه ارسال می کنید باید قانونی و مورد تایید وزارت امور خارجه کشور محل تحصیل شما و همچنین کنسولگری روسیه باشد. مدارک لازم باید حدود دو هفته قبل از شروع دانشگاه به تایید دانشگاه روسیه برسد در غیر این صورت ثبت نام انجام نمی شود. بهتر است قبل از خرید بلیط برای ویزای تحصیلی روسیه اقدام کنید. پس از ورود به روسیه باید به دفتر دانشگاه رفته و کارت مهاجرت را برای اخذ اقامت روسیه پر کنید. این کارت باید همیشه در روسیه همراه شما باشد.

 

 

Weergaven: 2

Opmerking

Je moet lid zijn van Beter HBO om reacties te kunnen toevoegen!

Wordt lid van Beter HBO

© 2022   Gemaakt door Beter HBO.   Verzorgd door

Banners  |  Een probleem rapporteren?  |  Algemene voorwaarden