5 Tools Everyone in the واژینیسموس چیست ؟ ( تصویری ) Industry Should Be Using

واژینیسموس چیست و چه علائمی دارد‍️

از آنجایی که علت دقیق این عارضه مشخص نیست، متاسفانه راهکار مشخصی برای جلوگیری از آن وجود ندارد. این شرایط می‌تواند بر زندگی جنسی و رابطه شما با شریکی جنسی‌تان تاثیرگذار باشد. چنین مسئله‌ای در نهایت در سلامت روان شما تاثیر می‌گذارد و منجر به افزایش اضطراب شما خواهد شد.

در صورت داشتن این موارد برای درمان واژینیموس به پزشک متخصص مراجعه کنید. این شرایط گاهی اوقات از زمانی آغاز می شود که خانم ها در نوجوانی یا اوایل دهه بیست سالگی خود، هنگامی که اولین بار سعی در استفاده از تامپون یا مقاربت جنسی دارند. برای سایر خانم ها، بعد از یک دوره عملکرد جنسی طبیعی، می تواند بعداً در زندگی ایجاد شود.

یک حرکت پا است که به عنوان پایه و اساس بسیاری از حرکات در تمرین پیلاتس Pilates عمل می کند. با اضافه کردن شکاف ، عضلات باسن و لگن را نیز فعال می کنید. برای یک چالش اضافه ، این تمرین را روی توپ پایداری انجام دهید. در موقعیت شروع ، پاهای خود را با پشت خود صاف روی زمین قرار دهید و مراحل بالا را تکرار کنید. روی زمین دراز بکشید.ستون فقرات شما باید در مقابل زمین باشد و زانوها با زاویه 90 درجه خم شوند ، پاها را صاف و بازوها را مستقیماً در کنار خود با کف دست به سمت پایین خم کنید. ممکن است آنها را در هنگام سفت کردن و حرکت دادن حس کنید.

پس از ۴ ماه درمان بوسیله داروی طب هومیوپاتی ( گل کبریتی ) LYCOPODIUM ، کیست تخمدان OVARIAN CYST برطرف گردید و مشکلات گوارشی و نفخ FLATUS نیز کاهش قابل ملاحظه ای پیدا کرد . در این نوشته یکی از موارد موفق درمان کیست تخمدان بوسیله طب هومیوپاتی معرفی میگردد. حال اگر این مفاهیم در محیط پیرامون خردسال به شکل درستی سر و سامان یافته باشد ، در بزرگسالی میتواند به خوبی جلوه های ” خطر ” و در برابر آن ، ” حریم سازنده ” را بشناسد و آن را درک کند . در اینجا لازم است تا موضوع احساس عدم امنیت واژینیسموس چیست ؟ ( تصویری ) و تاثیر گذاری آن روی رابطه جنسی را مورد بررسی و موشکافی بیشتری قرار دهیم .

وقتی به عضلات واژن تابیده می شوند، مولکولها و بافتهای عضلات واژن را تغییر می دهد

Weergaven: 11

Opmerking

Je moet lid zijn van Beter HBO om reacties te kunnen toevoegen!

Wordt lid van Beter HBO

© 2022   Gemaakt door Beter HBO.   Verzorgd door

Banners  |  Een probleem rapporteren?  |  Algemene voorwaarden